Друк

Зональний огляд колективів художньої самодіяльності в Чижівському клубі

.

7 лютого гостей та учасників творчого огляду, присвяченого 25-й річниці Незалежності України, гостинно зустрічав вщент переповнений шанувальниками народної творчості Чижівський сільський клуб.

Гарний настрій, відчуття святковості та затишну атмосферу для присутніх створювала неповторна виставка робіт народних майстринь с.Чижівка (Гнітецької Світлани) та с. Вербівка (Копач Юлії, Копач Надії та Скочко Наталії). Серед робіт можна було побачити і ікони, і вишиті рушники, і полотна ужиткового характеру, що створені руками майстринь у справжньому стилі українського Полісся. Також милували око глядача картини, вироби з бісеру та декоративно-прикладного мистецтва.

У святково прикрашеній залі свята з нетерпінням чекали всі - і гості, і самі учасники.

Свої художні програми продемонстрували творчі колективи сіл: Михиївка (завідуюча клубом Михайлишина Валентина), Курчиця (завідуюча Будинком культури Радіонова Олена), Курчицька Гута (завідуюча клубом Осовець Валентина), Ходурки (завідуюча клубом Левчук Галина), вокальна група с.Мала Цвіля начолі з художнім керівником Малішом Миколою.

З натхненням та задоволенням присутні насолоджувалися виступом фольклорного колективу «Вербиченька» с.Вербівка, художнім керівником та наставником якого впродовж багатьох років є Бакало Микола.

Окрасою огляду став хор ветеранів с.Чижівка, художнім керівником якого є також Микола Бакало. Хор показав неабиякий майстер–клас з виконання хорової пісні та гри оркестру народних інструментів, чим приємно здивували, як присутнє у залі журі, так і всіх глядачів.

Немов ансамбль дзвіночків лунали голоси дівчаток з гурту «Гарний настрій» (художній керівник Іванцов Степан).

На патріотичній ноті завершила зональний огляд творчих колективів концертна програма вокально-інструментального ансамблю хлопців-козаків «Січ» з с.Чижівка (художній керівник Іванцов Степан).

У заповненій залі панувала по-справжньому святкова атмосфера. Учасників підтримували родичі, знайомі, небайдужі глядачі, які зібралися на свято, демонструючи єдність і згуртованість. Усі присутні отримали задоволення від виступів учасників творчого звіту.

Наостанок, можна з гордістю сказати, що Новоград-Волинщина – це дивовижна земля, яка багата не тільки своїми звичаями, традиціями та культурою, а й людьми, що несуть ці цінності у народ. Це земля, обдарована творчими талановитими нащадками, які з кожним днем, немов яскраві зорі загоряються на небосхилі нашої рідної Батьківщини.

Матеріал підготувала
методист РМЦНТ
Конончук Іванна

joomlamodniyportal.ru