Друк

Керівництво

Туровський Іван Йосипович - голова Звягельської районної державної адміністрації

Народився: 01 грудня 1964 року в  с. Лісове,  Баранівського району,  Житомирської області.

Освіта:  повна вища.

У липні 1985 року вступив до Вінницького державного педагогічного інституту ім. М.Островського, який закінчив у липні 1990 року за спеціальністю «Фізичне виховання».

З січня 2020 року по 10 березня 2021 року працював на посаді голови Баранівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Загальний стаж роботи понад 34 роки

Стаж державної служби понад 29  років

 

Оханський Юрій Миколайович - перший заступник голови Звягельської районної державної адміністрації

Народився: 02 січня 1981 року с. Сколобів, Володарськ-Волинського району, Житомирської області  

Освіта: повна вища.

У 2001 році вступив до Київської Міжрегіональної Академії управління персоналом та в 2005 році здобув кваліфікацію юриста за спеціальністю "Правознавство".

Відповідно до розпорядження голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації від 08.11.2021 року №121-к "Про призначення Оханського Ю.М. на посаду заступника голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації в Житомирській області". був призначений заступником голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації в Житомирській області.        

Загальний стаж роботи понад 23 роки

Стаж державної служби понад 11 років 

 

Зубовський Олег Валерійович -  заступник голови Звягельської районної державної адміністрації

Народився: 23 травня 1975 року, м. Новоград-Волинський, Житомирської області  

Освіта: повна вища.

08.1992р. - 06.1996р. Харківське гвардійське вище командне танкове училище,спеціальність — "Командна тактична" танкових військ. Присвоєно кваліфікацію спеціаліста інженер з експлуатації бронетанкової та автомобільної техніки.

09.2012р. - 06.2015р. Національний університет оборони України ім. Івана Черняховського. Здобув ступінь магістра за спеціальністю - "Бойове застосування та управління діями військових частин сухопутних військ", здобув кваліфікацію професіонала військового управління у сфері оборони, офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

 08.2018р. - 06.2020р. Національний університет оборони України ім. Івана Черняховського. Здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність "Публічне управління та адміністрування" професійна кваліфікація магістр за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”, офіцер оперативно-стратегічного рівня.

Стаж роботи 34 роки.

 

Гайдаєнко  Михайло Іванович - керівник апарату Звягельської районної державної адміністрації.

Народився: 14 січня 1962 року с. Майстрова Воля, Новоград-Волинського району, Житомирської області  

Освіта: Повна вища, магістр, Київський національний економічний університет, 2003 р., державна служба (магістр з державної служби);Вища, Житомирський державний педагогічний інститут ім. Франка, 1982 р., вчитель української мови і літератури       

Загальний стаж роботи понад 40 років

Стаж державної служби понад 24  років