Друк

Вшанували пам'ять загиблого учасника АТО в с. Повчине

24 січня минув рівно рік, відколи на буремному сході України перестало битись серце нашого земляка - Олександра Юхимчука.

У зв'язку з цим, сьогодні, 25 січня 2016 р. заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко спільно з начальником управління праці та соціального захисту населення Людмилою Андрущенко, директором районного територіального центру соціального обслуговування Ніною Івасів, Повчинським сільським головою Ігорем Печоріним та директором Повчинської ЗОШ Олександром Малиновським відвідали могилу загиблого учасника АТО Юхимчука Олександра та вшанували його пам'ять покладанням квітів та хвилиною мовчання.

Життя воїна обірвалося внаслідок гострої коронарної недостатності, коли він виконував свій військовий обов'язок у Донецькій області.

Нагадаємо, що Олександр народився в селі Повчине, Новоград-Волинського району, Житомирської області 30 січня 1973 року, де й був похований. У березні 2014 його мобілізували до Збройних сил України де він служив у 30-й окремій гвардійській механізованій бригаді, Олександр з весни перебував в зоні АТО: стояв на блокпостах, ремонтував техніку. В нього залишилися мама, яка проживає в селі Повчине та донька з дружиною в місті Рівне.

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

joomlamodniyportal.ru