Друк

Влада

Авраменко В'ячеслав Григорович - голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації

Народився: 31 січня 1981 року в селі Сергіївка, Ємільчинського району, Житомирської області.

Освіта: повна вища.

У 1996 році вступив до Коростишівського педагогічного училища ім. І. Я. Франка та в 2000 році здобув кваліфікацію вчителя початкових класів з додатковою кваліфікацією, педагог-організатор.

У 2000 році навчався в вищому навчальному закладі «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (м. Житомир), а в 2005 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та здобув кваліфікацію менеджер зовнішньоекономічної діяльності.

Відповідно до розпорядження Президента України від 12 лютого 2021 р. № 58/2021 – р-н «Про призначення В. Авраменка головою Новоград-Волинської районної державної адміністрації Житомирської області», був призначений на посаду голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Загальний стаж роботи понад 9 років

 

Туровський Іван Йосипович - перший заступник голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації

Народився: 01 грудня 1964 року в  с. Лісове,  Баранівського району,  Житомирської області.

Освіта:  повна вища.

У липні 1985 року вступив до Вінницького державного педагогічного інституту ім. М.Островського, який закінчив у липні 1990 року за спеціальністю «Фізичне виховання».

З січня 2020 року по 21 лютого 2021 року працював на посаді голови Баранівської районної державної адміністрації Житомирської області.

Загальний стаж роботи понад 34 роки

Стаж державної служби понад 29  років

 

Оханський Юрій Миколайович - заступник голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації

Народився: 02 січня 1981 року с. Сколобів, Володарськ-Волинського району, Житомирської області  

Освіта: повна вища.

У 2001 році вступив до Київської Міжрегіональної Академії управління персоналом та в 2005 році здобув кваліфікацію юриста за спеціальністю "Правознавство".

Відповідно до розпорядження голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації від 08.11.2021 року №121-к "Про призначення Оханського Ю.М. на посаду заступника голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації в Житомирській області". був призначений заступником голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації в Житомирській області.        

Загальний стаж роботи понад 23 роки

Стаж державної служби понад 11 років 

 

Гайдаєнко  Михайло Іванович - керівник апарату Новоград-Волинської районної державної адміністрації.

Народився: 14 січня 1962 року с. Майстрова Воля, Новоград-Волинського району, Житомирської області  

Освіта: Повна вища, магістр, Київський національний економічний університет, 2003 р., державна служба (магістр з державної служби);Вища, Житомирський державний педагогічний інститут ім. Франка, 1982 р., вчитель української мови і літератури       

Загальний стаж роботи понад 38 років

Стаж державної служби понад 22  років