Друк

Працювала комісія з питань захисту прав дитини

.

Сьогодні, 4 лютого, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Новоград-Волинської районної державної адміністрації.

Члени комісії, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Наталії Даниленко розглядали наступні питання:

1. Про надання згоди на відрахування з числа студентів Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму з числа студентів неповнолітнього гр. С., 1999 року народження, жителя с. Сусли Новоград-Волинського району.

2. Про надання згоди на відрахування з числа студентів Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму з числа студентів неповнолітнього гр. В., 1998 року народження, жителя с. Пилиповичі Новоград-Волинського району.

3. Про надання висновку органу опіки та піклування Новоград-Волинської райдержадміністрації про доцільність позбавлення батьківських прав гр. С., с. Броницька Гута Новоград-Волинського району відносно гр. О., 2007 р.н., жителя с. Козіївки Коростишівського району Житомирської області.

4. Про надання висновку органу опіки та піклування Новоград-Волинської райдержадміністрації про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав гр. В., 1981 р. н., жителя м. Житомира відносно своїх дітей: гр. Д., 2000 р. н., та Ю., 2004 р. н.

5. Про залучення до навчання малолітнього гр. Д., 08.11.2004 р.н. в Довбишську спеціальну ЗОШ-інтернат Житомирської обласної ради, який виховується в сім'ї гр. В., 1970 р.н., жительки с. Наталівка Новоград-Волинського району.

6. Про надання висновку органу опіки та піклування Новоград-Волинської райдержадміністрації про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав гр. І., 1985 р.н., жительки м. Новоград-Волинський відносно своїх дітей: Д., 2011 р.н., Д., 2010 р.н., М., 2007 р.н.

7. Про стан виконання батьківських обов'язків гр. М., 1989 р.н. відносно малолітнього сина гр. М., 2011 р.н.

8. Про залучення до навчання неповнолітнього гр. П., 1999 р.н., що обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, який виховується в
сім'ї гр. В., 1978 р. н., мешканки с. Сусли Новоград-Волинського району.

По кожному питанню члени комісії уважно заслуховували всі сторони та приймали зважені рішення.

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6080-04022016komisijaditu#sigProGalleria464d3c2282
joomlamodniyportal.ru