Друк

Нарада завідувачів ДНЗ

.

28 січня 2016 року на базі районного методичного центру відбулася чергова нарада завідувачів ДНЗ. В ході наради методистом РМЦ з питань дошкільної освіти Гопанчук В.В. було проаналізовано зведений річний статистичний звіт за 2015 рік.

Порівняно з минулим роком, мережа ДНЗ збільшилася на 2 дитячих садки (Дідовицький та Федорівський), 2 заклади змінили режим роботи з короткотривалого (4 години) до 9-годинного (Киківський) та 10,5 годинного (Колодянський). У трьох дошкільних закладах відкрито додаткові групи (Новороманівський, Колодянський та Киківський).

Розширення мережі дало змогу збільшити на 2,1%, в порівнянні з минулим роком, охоплення дітей дошкільною освітою. Згідно поданих даних, станом на 01.01.2016 року відповідною освітою в районі охоплено 1550 дітей (в ДНЗ - 1032 дитини, соціально-педагогічним патронатом - 518 дошкільнят ).
Аналізуючи виконання Постанови КМУ від 22.11.04 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, Валентина Володимирівна зазначила, що у зв'язку з підвищенням цін на продукти харчування, виконання натуральних норм у 16 ДНЗ, де організоване 3-х разове харчування, є низьким. Тому, завідувачам дошкільними закладами було поставлено завдання проаналізувати виконання натуральних норм на місцях і спільно з сільськими радами вирішити дане питання.
З присутніми було обговорено розділи річного плану відділу освіти на 2016 рік, стосовно діяльності ДНЗ. Особливу увагу звернено на стан роботи з ОБЖ в ДНЗ у 2016 році.
Сучасний період розвитку суспільства характеризується значним впливом на нього інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). За короткий час вони стали невід'ємною складовою навчально-виховного процесу закладів освіти усіх освітніх рівнів, а відтак кожен педагог повинен володіти ними, вільно використовуючи у своїй діяльності. Саме тому, одним із пріоритетних питань наради завідувачів ДНЗ, було «Використання ІКТ у навчально-виховному процесі ДНЗ».
Розгляд даного питання, який здійснював технік-програміст відділу освіти Ткачук Максим Анатолійович, мав на меті продовжувати удосконалення педагогічної компетентності у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), сприяти підвищенню рівня мотивації до оволодіння ІКТ. Завідувачі мали можливість випробувати на практиці різні методи роботи з використання ІКТ – поновлення сайтів ДНЗ, створення презентацій.
Підводячи підсумки наради методист РМЦ Гопанчук В.В. наголосила, що рівень комп'ютеризації разом із кадровим і методичним забезпеченням навчального процесу буде вирішальним показником оцінювання дієздатності дошкільного навчального закладу.

Новоград-Волинський РМЦ

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
http://www.nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/6070-narada-zaviduvachiv-dnz#sigProGalleriaa0e13fb0d9
joomlamodniyportal.ru