Друк

#плічопліч: Житомирські спортсмени підкорюють Instagram та TikTok.

.

Житомирщина відзначила не лише спортивні досягнення своїх юних спортсменів, але і їхню креативність у соціальних мережах. У рамках IV етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг» було вручено нагороди найкращим відеокреаторам серед учасників змагань.

Друк

Повітряна тривога під час проведення НМТ: Пояснюємо алгоритм дій

.

Міністерство освіти і науки України повідомляє, якщо під час проведення НМТ почнеться повітряна тривога, то інструктор зупинить роботу над тестом, а всі учасники та персонал пункту тестування перейдуть до укриття.

Друк

#тияк: Як допомогти людині пережити втрату. ІНФОГРАФІКА

.

Не усі ми вміємо допомогти близьким у втраті. Зіткнутися зі смертю, особливо під час війни, рано чи пізно доводиться кожному. І от тоді наче інтуїтивно правильна поведінка, звичні фрази підтримки – виявляються «ведмежими» послугами.

Друк

Чергова втрата серед військових на російсько-українській війні

.

На жаль, Україна втратила ще одного Героя: під час виконання бойового завдання, мужньо захищаючи нашу державу, загинув житель села Гульськ Стриївської громади Філін Артем Володимирович, 1984 року народження.
Друк

Семінар-нарада в Піщівській громаді

.

24 травня відбулася виїзна семінар-нарада в Піщівській територіальній громаді за участю начальника районної військової адміністрації Івана Туровського, голови районної ради Артура Загривого, міських, селищних та сільських голів.

Друк

#тияк: У Житомирі відбувся тренінг з психологічної підтримки для освітян

.

У Житомирі в рамках проєкту «Дієві рішення для освітнього управлінця у часи війни» відбувся тренінг «Психоемоційна підтримка учасників освітнього процесу». Захід організовано за сприяння благодійного фонду «savED» та проходив на базі закладів дошкільної освіти №25 і №73.