Шановні працівники оборонно-промислового комплексу України!
![](/images/0.2024/04_/12/v-ukrayini-ogolosheno-den-pracivnika-oboronno-promislovogo-kompleksu-2015e8c.jpg)
Ваша неоціненна праця та внесок у зміцнення обороноздатності нашої країни є джерелом гордості для нас усіх.
Ваша майстерність та завзяття, з яким ви працюєте в українському оборонно-промисловому комплексі, створює фундамент для нашого успіху та майбутньої Перемоги. Кожен з вас, хто ефективно допомагає розвивати і зміцнювати нашу обороноздатність у цей важкий час, є справжнім героєм.
Незважаючи на всі труднощі та загрози, ви продовжуєте модернізувати, ремонтувати, проєктувати, тим самим забезпечуючи Україну потужними засобами для захисту і зміцнення.
Нехай вам завжди щастить, у ваших родинах панують любов та затишок, і кожен день буде сповнений надією та радістю.
З повагою та вдячністю,
начальник районної
військової адміністрації Іван ТУРОВСЬКИЙ