Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/nvrdacom/public_html/images/12.2015/RMC/5
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/12.2015/RMC/5
Друк

Семінар для педагогів-організаторів на базі Гульської школи

«Школи – це найлогічніша об’єднуюча ідея

для відродження місцевих спільнот»

Ал Дісі (один із засновників

руху громадсько-активних шкіл)

          На базі Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для педагогів-організаторів на тему: «Завдання громадської освіти у розбудові сучасної школи та значення громадського виховання у сучасному виховному процесі», в якому взяли участь 17 виховників загальноосвітніх навчальних закладів району.

         Сучасна школа на сьогодні має дати учням певні знання, уміння, навички і виховати соціально-адаптовану та громадсько-орієнтовану особистість, яка після закінчення школи займе своє місце в житті.  І тому важливо особливе освітнє мікросередовище всередині школи сполучити з реальною дійсністю навколо школи. Включаючи реальне життя у свої уроки, позаурочну діяльність, створюючи єдине поле громадянського виховання не тільки учнів, а й усіх учасників освітнього процесу,  школа отримує в результаті комплексне, системне виховання громадянина не тільки у школі, а й поза її межами.

         Тема семінару не нова, питання організації функціонування громадсько-активних шкіл розглядалося на семінарі педагогів-організаторів району, який проходив на базі РМЦ у січні 2011 року на тему: «Громадсько-активна школа. Принципи, підходи та моделі».

         В теоретичній частині семінару методист  Вознюк Тетяна Миколаївна тезисно представила матеріали навчально-методичного посібника доцента кафедри освітньої політики, кандидата філологічних наук Мирослави Товкало «Школа керівника: Позиціонування ЗНЗ В громаді: впізнаваність і вибір. Ресурсний центр громадської активності» (Львівський ОІППО), який покликаний допомогти освітянам налагодити діалог з родинами, активізувати локальні громади для роботи на користь майбутнього – виховання дітей, підказати ефективні форми комунікації та волонтерської діяльності.

         Про нові підходи в організації діяльності педагога-організатора в школі розповіла педагог Колодянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Опанасюк Людмила Петрівна(звіт за результатами курсів підвищення кваліфікації при ЖОІППО).

         Учнівське самоврядування є одним з основних складових соціалізації учнівської молоді  і про перші кроки діяльності шкільного осередку дитячої організації «Пласт» в Орепівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розповіла педагог-організатор  Сафронова Галина Миколаївна.

         Зоя Михайлівна Корчемлюк, педагог-організатор Гульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, представила презентацію «Громадське виховання у виховному процесі»,  в якій ілюструвала розповідь про спільну роботу педагогічного колективу у співпраці навчального закладу з громадою села.

         Родинне свято «Родина, рід – які слова святі!», в якому взяли участь 5 родин учнів школи вдалося гарним, зігрітим теплом сердець,  об’єднуючим всі покоління в бажанні жити і зростати в мирі, добрі, злагоді, добробуті на своїй рідній землі.  Родини  презентували себе, своїх рідних, з гордістю розповідали про успіхи в навчанні, в праці, про власні захоплення, про організацію спільного родинного відпочинку. Виконання пісень, музичних мелодій, конкурси. інтерв’ю  «шкільного кореспондента», виступ вчительського колективу яскраво ілюстрували належний рівень тісної співпраці батьків, школи, громади у Гульській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Новоград-Волинський РМЦ

{gallery}12.2015/RMC/5{/gallery}