Друк

Привітання голови Новоград-Волинської райдержадміністрації В'ячеслава Авраменка з Днем батька

.

Шановні батьки!      

Наші тата – найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама – найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття.

Друк

Велике будівництво на Житомирщині: завершено капітальний ремонт автодороги Мирославка – Малосілка через Демчин. ФОТО

.

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» триває розбудова інфраструктури, зокрема доріг державного та місцевого значення. Як зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, у 2021 році в області планується побудувати та реконструювати майже 250 кілометрів доріг.

Друк

«Укравтодор» залучив для програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» $700 млн через євробонди

.

«Укравтодор» розмістив на Лондонській біржі серію бондів «Велике будівництво» на 700 млн доларів США. Назва серії невипадкова — залучені кошти підуть на реалізацію програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у частині розвитку дорожньої інфраструктури.

Друк

Центр масової вакцинації від COVID-19 працюватиме у ЗОШ №6 м.Житомира протягом усього літа, – Сергій Березовський у радіоефірі

.

Центр масової вакцинації проти COVID-19, створений на базі житомирської ЗОШ №6 імені В.Г.Короленка, продовжуватиме роботу, як мінімум, до 01 вересня.