Друк

«Пліч-о-пліч»: Новороманівський ліцей готується до змагань з чирлідингу!

.

У Новороманівському ліцеї вирує активна підготовка до змагань з чирлідингу, що проводяться в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Дівчата з захватом та азартом пірнають у світ цього динамічного та видовищного виду спорту.
Друк

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорсть та підзвітність”

.

Під час брифінгу йшлося про аналіз 66 закупівель, оголошених громадами області. Зокрема, щодо капітального ремонту Малинівського ліцею Малинської міської ради.

Друк

#тияк?: Тренінг для працівників податкової служби області з формування стресостійкості та підтримки ментального здоров`я

.

Працівники Головного управління ДПС у Житомирській області щоденно взаємодіють з платниками податків та громадянами, які до них звертаються. Саме на питаннях пошуку компромісів сьогодні радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка зупинилась під час тренінгу, що є важливим аспектом під час спілкування з платниками податків, внутрішньо переміщеними особами при відвідуванні ними податкової служби.