Друк

Акція "Створюємо ліси разом"

.

Сьогодні, 13 квітня, на території Брониківської громади Лебедівського старостинського округу за сприяння ДП "Новоград-Волинський лісгосп АПК" Новоград-Волинського лісництва відбулася Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом», в якій взяли участь голова райдержадміністрації В’ячеслав Авраменко, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Туровський, голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий, голова Брониківської сільської територіальної громади Надія Залевська, працівники окремих структурних підрозділів Новоград-Волинської районної державної адміністрації, депутати Новоград-Волинської районної ради, працівники лісгоспу та Новоград-Волинської районної ради.
Мета акції «Створюємо ліси разом» – покращити комунікацію представників лісової галузі з суспільством, підвищити імідж професії лісівника, акцентувати на важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх значення для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання шанобливого ставлення до природи.
На лісовій ділянці площею 2.8 га у кварталі 76 створювали лісові культури за схемою 7 рядів сосни звичайної, 3 ряди берези повислої.
Перед початком садіння директор лісгоспу Сергій Яремчук показав, якої глибини робити отвір для кореневої системи, на якому рівні загортати кореневу шийку рослини, щоб вона вдало прижилася.
Після проведення обов'язкового інструктажу всі учасники акції під керівництвом Сергія Яремчука та головного лісничого Леоніда Костенка приступили до роботи.
Для більшості присутніх створення лісових культур справа добре знайома, то ж вже за кілька годин злагодженої та плідної роботи ділянка поповнилась молодими деревцями. Було висаджено 16 тис./ штук сіянців.
На завершення лісівники щиро подякували всім за допомогу та запевнили, що зроблена справа надзвичайно корисна та залишить свій слід майбутнім поколінням!