Друк

#єРобота: 222 підприємці Житомирщини отримали гранти від держави

.

Урядовий проєкт «єРобота» включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.

 

 

За період реалізації урядового проєкту «єРобота» (з 01 липня 2022 року до 01 вересня 2023 року) 222 підприємці області отримали гранти від держави, зокрема:

 

по програмі мікрокредитування «Власна справа» для реалізації підприємницької ідеї отримали 213 особи на загальну суму 52,8 млн грн.;

 

на створення або розвиток садівництва та виноградарства, тепличного господарства – 4 суб’єктів господарювання на загальну суму 22,5 млн грн.;

 

на створення або розвиток переробних підприємств грант отримали 5 суб’єктів господарювання на загальну суму 37,6 млн грн.

 

Від початку дії програми «Власна справа» переможцями в Україні стали понад 7 300 українців, які отримають гранти на 1,7 млрд грн.

 

Нагадаємо, за грантовою програмою «Власна справа» українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту. Українці, що отримали мікрогранти у 2022 році, створюють близько 8 000 нових робочих місць.

 

Подача заявки на всі напрямки програми «єРобота» здійснюється через портал Дія.