Друк

До уваги підприємців Житомирщини! Стартував прийом грантових заявок для підтримки експортних альянсів

.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів з формування та діяльності експортних альянсів.

 

Експортний альянс – це об’єднання підприємств та приватних підприємців для спільного просування своєї продукції на експортних ринках, яке об’єднує не менше 5 підприємств та/або приватних підприємців, що мають намір підвищити рівень інтернаціоналізації своєї економічної діяльності та збільшити обсяг продажу своїх товарів і послуг за кордон шляхом узгодження цілей та через спільні дії й інструменти, в т. ч. спільне фінансування заходів. Заявки в рамках цього ЗПЗ прийматимуться від зареєстрованих в Україні неурядових організацій (альянси, асоціації, спілки, об’єднання тощо), що представляють підприємства та приватних підприємців певної галузі (сектору) економіки (згадуються як бенефіціари в цьому ЗПЗ). Гранти надаватимуться та впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

Детальна інформація щодо подачі заявки, необхідних документів та критеріїв відбору за посиланням: 

https://www.prostir.ua/?grants=hranty-dlya-pidtrymky-eksportnyh-alyansiv

Інструкції щодо заповнення грантової заявки: 

https://drive.google.com/drive/folders/1OxXnLZOnwMU1sluqV3ou90GWIoVaO5vc

Початок подання заявок:  11 травня 2023 року

Кінцевий термін подання заявок:  30 вересня 2023 року

Бюджет грантової заявки  від 35 000 доларів США до 150 000 доларів США

Очікувана сукупна сума:  1 500 000 доларів США (залежить від наявності фінансування)

У разі додаткових питань, будь ласка, надсилайте їх на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Grants@CEPUkraine.org із зазначенням «ЗПЗ-2023-034» в темі електронного листа.

З сайту ЖОВА