Друк

ПРО РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ДО РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 12 МІСЯЦІВ 2021 РОКУ

Протягом 12 місяців 2021 року до Новоград-Волинської районної державної адміністрації надійшло 608 звернень  громадян, що на 218 звернень більше, ніж  за аналогічний період 2020 року. Найбільше звернень надійшло від колишнього Баранівського району – 204, Ємільчинського району – 164 від загальної кількості звернень. Жителі району у зверненнях найбільше порушили питання соціального захисту.

До райдержадміністрації за 12 місяців 2021 року надійшло 9 колективних звернень, що на 3 звернення менше, ніж за такий же період у 2020 році.

Із 608 звернень, які надійшли протягом 12 місяців 2021 року до райдержадміністрації, 218 звернень задоволено, на 318 звернень надано роз’яснення. На контролі перебувають 17 звернень.

Всім заявникам на звернення надаються письмові відповіді у термін відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Звернення громадян забезпечують постійний зв'язок між державою та її громадянином, надають можливість через проблеми окремого заявника бачити проблему суспільства в цілому, а реалізація через звернення конституційних прав і свобод є кроком до зміцнення демократичної правової держави.

Тому робота зі зверненнями громадян у Новоград-Волинській районній державній адміністрації буде й надалі пріоритетною у повсякденній діяльності та спрямованою лише на поліпшення якості розгляду звернень громадян та безумовне виконання вимог законодавства.