Друк

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-а річниця виведення радянських військ із Афганістану

.

Шановні учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктах в інших державах, шановні члени сімей загиблих, ветерани війни, миротворці!

 

25 років минуло з того часу, як тисячі молодих людей пройшли випробування вогнем, проявили себе справжніми патріотами під час дев’ятирічної війни в Афганістані.

Плин часу не затьмарив спогадів про цю війну.

До сьогодні болять серця солдат та офіцерів, і пам’ять продовжує нагадувати про ті жахливі часи. Багато наших земляків взяли участь у боях на території Республіки Афганістан. Багато з них відзначено урядовими нагородами.

У глибокій шані схиляємо голови перед вами, воїни-інтернаціоналісти, перед членами сімей загиблих. Висловлюємо глибоку повагу вашим батькам, які виховали мужніх синів і дочок.

Світла пам’ять тим, хто загинув на чужій землі, хто помер, повернувшись до рідної домівки! Бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, поваги від оточуючих, миру і добра!

СЛАВА ВАМ УСІМ!

Голова районної                                          Голова районної ради
державної адміністрації
Сергій Лавренюк                                          Франц Весельський