Друк

22 січня -ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ

.

Дорогі мешканці та гості Новоград-Волинського краю!

Прийміть щирі та сердечні вітання з найвеличнішим святом українського народу – Днем Соборності та Свободи України! Це свято було засноване 30 грудня 2011 року Указом Президента України Віктора Януковича.

 Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України і, водночас, як загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для поступу та успіху нашої держави.

Сенс єдності полягає для нас у щоденній особистій праці, у добробуті всіх мешканців нашого краю, в економічному зростанні, у зміцненні національної безпеки і в ототожненні кожного громадянина з єдиною українською історичною спільнотою, її символами і цінностями.

Щиро віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Адже саме в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

Бажаємо усім наснаги, впевненості і мудрості у згуртуванні України навколо її великих національних цілей, що в новому часі творять величний і непорушний Собор нашого народу і його держави.

Міцного здоров’я вам, шановні краяни, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою
Голова районної                                          Голова районної ради
державної адміністрації
Сергій Лавренюк                                          Франц Весельський