Друк

Вітання з Днем медичного працівника начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Івана Туровського

.

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, всі працівники системи охорони здоров’я Новоград-Волинського  району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм.

Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію, несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. Ви завжди поруч, готові негайно прийти на допомогу у найнебезпечніші хвилини, часто ризикуючи своїм життям і здоров’ям заради життя і здоров’я інших. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення та повагу.

У цей день особлива подяка   військовим медикам, які цілодобово стоять на передовій російсько-української війни, рятуючи життя та надаючи необхідну медичну допомогу військовослужбовцям ЗСУ.

Низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за вашу сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!

Зі святом!

 

З повагою
начальник Новоград-Волинської
районної військової адміністрації                                         Іван ТУРОВСЬКИЙ