Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/nvrdacom/public_html/images/10.2015/Susly
Повідомлення
  • Была обнаружена проблема с Вашей галереей изображений. Пожалуйста, удостоверьтесь, что папка, которую Вы используете в галерее Simple Image Про установлена в правильные теги, существует и содержит действительные файлы изображения. Плагин не мог определить местонахождение папки: images/10.2015/Susly
Друк

Турнір в честь полеглих героїв

Суботнього дня, 3 жовтня, в селі Сусли футболісти вшановували пам'ять полеглих в АТО на сході України.

Турнір «Герої не вмирають», який вже став традиційним для Новоград-Волинського району, цього разу був присвячений пам'яті Акі Камбарова та Івана Тимощука.

Камбаров Акі Анатолійович - народився 23 серпня 1975 р., у м. Мари, Туркменістан.
Служив у 30-ій окремій механізованій бригаді на посаді головного сержанта роти. Мав звання старшини.
Зник безвісти 28 липня 2014 р. під час взяття висоти Саур Могила, Шахтарського району, Донецької області. Похований у селі Сусли 26 лютого 2015 року.
Залишилася дружина та двоє синів, 1998 і 2014 р.н.
Виконуючи свій військовий обов'язок, брав активну участь у миротворчих місіях на Африканському континенті (Сьєрра-Леоне), у республіках Ірак та Косово.

Тимощук Іван Вікторович – народився 23 вересня 1988 р., в м. Новоград-Волинський.
Служив солдатом-кулеметником в 30-ій окремій механізованій бригаді.
Загинув 28 липня 2014 р. в ході пошуково-ударних дій в районі с. Степанівка Донецької області. Похований у Суслах

Указами Президента України відповідно № 553/2015 від 22 вересня 2015 року та № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджені орденами «За мужність» III ступеня (посмертно).

Щоб вшанувати пам'ять героїв, на турнір прийшли рідні, близькі загиблих, односельчани та всі небайдужі.

Слова співчуття родинам загиблих висловили голова райдержадміністрації Володимир Михнюк, заступник голови районної ради Дмитро Рудницький, керівник благодійного фонду «Родина Розенблат» Олена Розенблат, віце-президент Житомирської обласної та голова районної федерації футболу – Василь Гордійчук та Суслівський сільський голова Ігор Голуб. Крім того, пам'ять воїнів вшанували покладанням квітів до їх могил на Суслівському цвинтарі.

Володимир Михнюк цього ж дня вручив медалі і посвідчення учасників бойових дій трьом місцевим жителям.

Заслужений тренер України Геннадій Данюк, зважаючи на велике число призерів та чемпіонів з армспорту із Суслів, передав в користування стіл для цього виду спорту Суслівській ЗОШ.

У футбольному турнірі взяли участь команди сіл Колодянка, Івашківка, Стриєва та Сусли.

«Бронзу» виборола команда Стриєви, повернулась додому із «сріблом» команда Івашківки, а «золото» та кубок турніру дістався господарям поля – команді села Сусли.
«Ви вже переможці, - звернувся до команд напередодні Володимир Михнюк, - тому що вийшли на це поле вшанувати тих, хто на жаль, не з нами, хто не побоявся поглянути в очі небезпеки, в очі війни, та віддали життя за мир, спокій та світле майбутнє кожного українця».

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації

{gallery}10.2015/Susly{/gallery}