Друк

МОЗ: Лікарсько-консультативна комісія може встановлювати інвалідність дитині дистанційно під час війни

.

Відтепер лікарсько-консультативна комісія (ЛКК) може встановлювати інвалідність дитині дистанційно під час війни. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Друк

Генадію Данюку присвоєно звання майстра спорту України міжнародного класу з пара-армрестлінгу

.

Тренеру-викладачу Житомирської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю, діючому спортсмену Житомирського регіонального центру “Інваспорт” Генадію Данюку присвоєно звання “Майстер спорту України міжнародного класу” з пара-армрестлінгу.

Друк

Залишаймося на зв’язку: частоти Українського Радіо на Житомирщині

.

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення — на сайті Суспільне Новини, у телеграм-каналах Суспільне Новини та регіональної мережі (за назвою Суспільне + місто-обласний центр: Суспільне Житомир) та інших соцмережах Суспільного.

Друк

Добровольцям штурмових бригад «Гвардії наступу» будуть надані переваги та пільги

.

Заступник Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко в ефірі телемарафону FREEDOM розповіла про механізм вступу до штурмових бригад «Гвардія наступу», а також поінформувала про переваги служби у добровольчих бригадах Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

Друк

Чергова втрата серед військових на російсько-українській війні

.

Керівництво та колектив Новоград-Волинської районної військової адміністрації висловлюють глибоке співчуття й скорботу рідним та близьким загиблого Новіцького Олега Миколайовича, 1971 р.н., жителя села Дубрівка Звягельського району.