Друк

День благодійництва

.

Вітаю з Днем благодійництва!

Благодійність – це шлях до світлого майбутнього, це можливість зробити світ кращим. Вона об’єднує людей, які хочуть допомогти тим, хто цього потребує. Особливо ми цінуємо благодійництво наразі, в період найскладніших для нас всіх випробувань – у воєнний час.

Друк

Стартує сервіс замовлення квитків для військових від Укрзалізниці

.

Укрзалізниця на своєму сайті запускає опцію замовлення квитків для військовослужбовців. Послуга впроваджується з огляду на потенційно високий попит на квитки у передноворічний період. Ще одна причина – висока потреба в придбанні квитків у день відправлення серед військових через термінові відрядження, поїздки на лікування.

Друк

Формування життєстійкості: оголошено конкурс для надавачів соціальної послуги

.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю оголосив конкурс для нових учасників експериментального проєкту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості.

Друк

#ТиЯк?: У Житомирі проведено 6 дводенних онлайн-тренінгів “Перша психологічна допомога для працівників допомагаючих професій. Профілактика професійного вигорання”

.

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, запровадженої за ініціативою Першої Леді України Олени Зеленської тренерами Житомирського обласного центру соціальних служб у 2023 році проведено 6 дводенних онлайн-тренінгів на тему: “Перша психологічна допомога для працівників допомагаючих професій. Профілактика професійного вигорання”.