Друк

Як будуть харчуватись учні загальноосвітніх навчальних закладів району?

.

3 лютого на 2 пленарному засіданні 2 сесії районної ради VII скликання було прийняте рішення щодо харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Згідно рішення, прийнятого депутатами районної ради, за рахунок коштів освітньої субвенції буде забезпечене безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх шкіл району (крім шкіл, які знаходяться в зоні гарантованого добровільного відселення) з числа:

- дітей-сиріт,
- дітей, позбавлених батьківського піклування,
- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах, учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям».

За рахунок коштів місцевого бюджету буде забезпечене безкоштовне харчування решти учнів загальноосвітніх шкіл району 1-4 класів, а також безкоштовне харчування учнів загальноосвітніх шкіл району 5-11 класів загиблих учасників АТО, дітей учасників бойових дій та інвалідів війни (антитерористичної операції). Видатки на енергоносії та оплату праці працівників шкільних їдалень також здійснюватимуться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Гранична норма витрат на безкоштовне харчування однієї дитини встановлена на рівні 7,00 грн.

Учні 5-11 класів та учні, що відвідують групи продовженого дня будуть харчуватись за рахунок батьківських коштів.

Харчування здійснюватиметься шляхом організації гарячого харчування або видачі буфетної продукції.

 

Сектор інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
райдержадміністрації