Друк

Відтепер на порталі «Дії» є мапа укриттів з можливістю залишити відгук про них

.

Знаходьте безпечне місце під час повітряних тривог швидко та зручно на новій інтерактивній мапі укриттів у Дії. А ще переглядайте адресу, вид укриття, його рейтинг та фото. Дізнавайтеся інформацію про доступ та скільки людей воно вміщує.

 

 

Найближче укриття зачинене? Про це також зможете повідомити в Мапі укриттів. Відгуки передадуть до органів місцевого самоврядування.

 

Щоб знайти найближче укриття в Дії:

 

відкрийте Дію — Незламність — Показати найближчі — та надайте доступ до своєї геолокації — Укриття — виберіть потрібне укриття на мапі — прокладіть маршрут .

 

А ще застосовуйте фільтри, якщо хочете вказати необхідні параметри. Наприклад, шукаєте укриття для людей з інвалідністю.

 

Обов’язково завантажте мапу вашої області, щоб у разі небезпеки вона була під рукою.

 

Так зможете шукати укриття навіть без доступу до зв’язку чи інтернету.

 

З міркувань безпеки укриття в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях у застосунку недоступні. Але ви можете дізнатися їх адреси в органів місцевого самоврядування.

 

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ та ДСНС, за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (у частині створення інформаційної системи обліку укриттів), а також швейцарсько-української Програми EGAP Фонду Східна Європа (щодо інтеграції інформаційної системи з Дією).

 

З сайту ЖОВА