Друк

Військовослужбовець 71-ї бригади ДШВ 41 день оборонявся від ворога у руїнах підвалу на бойових позиціях

.

Військовослужбовець 71-ї бригади ДШВ Владислав Молодих 41 добу провів відбиваючись від ворога у заваленому підвалі на бойових позиціях.

Без зв’язку, їжі, води та при мінусовій температурі. Сюжет про героя оприлюднила служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ ЗС України.

Попри надзвичайно важкі умови та складну бойову ситуацію росіяни не змогли вибити наших військових з позиції, а згодом побратими прийшли на допомогу та врятували їх. Це одна з історій українського спротиву, які можуть стати основою для голлівудських блокбастерів.

Росіяни постійно штурмували наших бійців, закидали гранатами, а дрони були скрізь. Один росіянин спробував підійти максимально близько до підвалу, але Владислав знищив його біля входу. Згодом вдалося знищити ще мінімум шістьох. росіяни постійно кричали, щоб здавався. Але в полон здаватися українець не планував і відстрілювався до останнього.

Останні два тижні були найважчими. Сухпайки закінчились. Але найбільше хотілося пити. Тож довелося розтоплювати сніг. Так і вижив. Кілька тижнів Владислава вважали зниклим безвісти.

Коли побратими евакуювали героя в безпечне місце, він одразу подзвонив мамі.

Головне, каже Владислав, – ніколи не здаватися. Все можна пережити.

 

Інформація з сайту Житомирської ОВА