Друк

Звернення начальника Новоград-Волинської РВА Івана Туровського з нагоди Дня рятівника

.

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Новоград-Волинського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника.

 

Сьогодні Україна відзначає День рятівника! Це професійне свято не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але й громадян, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Професія рятівника важка і небезпечна. Ви завжди там, де потрібна допомога. Де б не сталася природна чи виробнича катастрофа, руйнування в наслідок обстрілів російською федерацією або виникла будь-яка інша надзвичайна ситуація, загони рятівників негайно вирушають на допомогу.

Дякую вам за те, що на вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись з бідою, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

У день професійного свята  бажаю  міцного здоров'я, життєвої енергії, незборимої волі, стійкості духу, витримки, мужності у справі служіння державі та українському  народу!

Нехай здійсняться  всі ваші життєві плани, надії і мрії.

 

 

З повагою

начальник Новоград-Волинської

районної військової адміністрації                                             Іван ТУРОВСЬКИЙ