Друк

До уваги громадян! Розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю

.

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 5.04.2012 № 321 розроблено “Електронний кабінет особи з інвалідністю” – зручний сервіс, який дає можливість оперативно онлайн подавати пакет документів для безоплатного отримання технічних та інших засобів реабілітації.

Відтепер особа з інвалідністю може, не виходячи з дому, подати документи, що необхідні для взяття на облік та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації через електронний кабінет особи з інвалідністю в банку даних.

Доступ до електронного кабінету можливий за посиланням

https://ek-cbi.msp.gov.ua/, або на офіційному веб сайті Мінсоцполітики шляхом переходу за посиланням “Електронний кабінет особи з інвалідністю” у розділі “Е-Сервіси”.

Ознайомитись з інструкцією користувача електронного кабінету особи та навчальним відео, можна за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/20999.html.

Сервіс “Електронний кабінет особи з інвалідністюˮ забезпечує:

  • доступ громадянам до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі – КЕП);
  • можливість подачі заяв про потребу в забезпеченні ТЗР та пакету документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріплення сканованих копій документів та підписання заяв КЕП – особам, зареєстрованим в ЦБІ;
  • можливість подачі заявки на первинну реєстрацію в ЦБІ із заповненням стандартної форми реєстрації, прикріплення сканованих копій необхідних документів та підписання документів КЕП – особам, які відсутні в ЦБІ;
  • можливість надсилання особам з інвалідністю в електронний кабінет повідомлень про результат розгляду заяви про забезпечення ТЗР та пакету документів;
  • можливість надсилання інформаційних повідомлень з ЦБІ на електронну скриньку при виникненні подій, про які необхідно повідомити особу з інвалідністю.

Додатково зазначаємо, що з порядком дій щодо забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР можна ознайомитися на офіційному вебсайті Мінсоцполітики у розділі “Інвалідність”, підрозділі “Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації”, де розміщено інформаційні матеріали щодо реалізації механізму забезпечення ТЗР, зокрема, за посиланнями:                                     

https://www.msp.gov.ua/content/zabezpechennya-tehnichnimi-ta-inshimi-zasobamireabilitacii-specavtotransportom.html;

https://www.msp.gov.ua/news/19917.html.