Друк

Центр допомоги учасникам АТО звітує про рік діяльності. ПРЕЗЕНТАЦІЯ

У березні 2016 року Центр допомоги учасникам АТО при Житомирській ОДА відзначив рік своєї діяльності. Звіт про роботу Центру представила під час наради під головуванням керівництва області координатор, волонтер Юлія Толмачова.

«Наш Центр був створений одним із перших в Україні. На разі він є також одним із найкращих, відзначених Президентом України та поставлений у приклад іншим областям», – підкреслила Юлія Толмачова та зазначила, що мета діяльності Центру – надання комплексної допомоги усім учасникам АТО та сім'ям загиблим.

За 1-й рік роботи до Центру звернулося 3 тисячі учасників АТО та членів їх родин за понад 8 тис. питань. Коефіцієнт вирішених звернень становить 80%, що підтверджує ефективність роботи Центру.

Центр працює за принципом «єдиного вікна» і сприяє в безкоштовному лікуванні та протезуванні зубів, забезпеченні санаторно-курортними путівками, отриманні матеріальної допомоги, одержанні позики на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт жилих будинків і подвірних будівель, відшкодуванні з державного та обласного бюджетів по кредитам на утеплення житла, наданні земельних ділянок для будівництва, садівництва та огородництва та ін. всі питання вирішуються комплексно.

Найактуальніші звернення стосуються матеріальної допомоги, а також лікування зубів та їх протезування.

З метою залучення учасників АТО до одержання допомоги та консультацій у минулому році представниками Центру проведено виїзні прийоми у 9 районів області, а також до військових частин, шпиталю, на полігон. По районах Житомирщини розміщені білборди та інформаційні листівки з реквізитами та напрямками допомоги Центру.

«Міста обласного значення повинні мати свої центри допомоги учасникам АТО. Виїзні прийоми будуть проводитися і в цьому році. Але основна мета – навчити людей, щоб такі центри могли працювати на місцях», – зазначив голова ОДА Сергій Машковський.

На сесії обласної ради планується розглянути програму забезпечення діяльності Центру. Крім того, планується відкриття Центру психологічної реабілітації учасників АТО на базі Бердичівського шпиталю.

Сергій Машковський вручив Юлії Толмачовій подяку від Міністерства соціальної політики України за волонтерську діяльність, доброчинну допомогу та активну громадську позицію.

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться в облдержадміністрації (майдан ім. С. П. Корольова, 1, 101 каб.). Режим роботи: понеділок-четвер – з 9:00 до 18:15, п'ятниця – з 9:00 до 17:00, телефон для довідок: (0412) 47-50-06, (0412) 47-50-08.

joomlamodniyportal.ru