Друк

До уваги виборців, особ без реєстрації, внутрішньо переміщених особ та трудових мігрантів Новоград-Волинського району!

.

У зв’язку з призначенням місьцівих виборів на 25 жовтня 2020 року у Вас є можливість змінити свою виборчу адресу та  проголосувати на виборах цієї осені.

Відповідно до частини 3 статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців” за зверненням виборця відділ ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації може зазначити не тільки зареєстровану виборчу адресу, а й за місцем фактичного проживання.

Друк

До уваги населення району!

.

З метою підтримки одиноких непрацездатних громадян і осіб з інвалідністю упродовж дії карантину під час поширення вірусної інфекції COVID-19 при управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації працюють «гарячі лінії» для надання консультації та допомоги щодо доставки продуктів харчування та медикаментів за номером 2-40-05 (управління праці) та 2-06-46 (територіальний центр соціального обслуговування).

Районна державна адміністрація.

Друк

Шановні жителі та гості району!

.

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) на території району вкрай необхідно зменшити кількість будь-яких зустрічей з колегами і друзями. Особливо рекомендується уникати контакту з людьми похилого віку та тими, хто повернувся із-за кордону. Намагайтесь бути вдома і без особливої потреби нікуди не виходити.

Друк

ОГОЛОШЕННЯ

.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та Указу Президента України від 13.03.2020 № 87/2020 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" на території України з метою запобігання поширенню коронавірусу запроваджено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Друк

До відома громадян району

.

Районна державна адміністрація інформує, що з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації у районі та місті, на виконання рішення засідання обласного оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 на території області та району, та відповідного розпорядження голови райдержадміністрації від 16.03.2020 №139 доступ до приміщень державних установ на території району обмежено.

Друк

Увага!

.

Новоград-Волинська райдержадміністрація здає в оренду приміщення під офіс. За адресою вул. Шевченка 16, 4 поверх (Будинок рад). Деталі за телефоном (04141) 2-13-52, 2-13-43, моб. 0680833915 Ірина Миколаївна Будішевська.