Друк

Життєва стежина довжиною в 101 рік

.

14 січня життєва стежина привела до 101-ої річниці найстаршу жительку нашого району Ковальчук Лідію Гаврилівну. Народилась і донині проживає іменинниця в селі Несолонь.

Попри вельми поважний вік, жінка має добре серце, ясний розум і гарну пам'ять.

Пережила Лідія Гаврилівна чимало. Це і страшні будні Другої світової війни, яка забрала в неї чоловіка, — а тому сина довелося ростити і виховувати самій, і тяжки повоєнні роки, роки репресій та голодоморів. Пізніше були і особисті гіркі втрати – поховання сина та невістки. Протягом життя її підтримувала сестра Олена, яка зараз теж має досить поважний вік. Постійно навідується, щоб допомогти по господарству та побуті племінниця Віра Петрівна. Допомагає бабусі соціальний робітник районного територіального центру Кокудович Л.О.
Рідкісна і унікальна нагода привітати шановану жінку випала заступнику голови районної державної адміністрації Даниленко Н. В., начальнику управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Андрущенко Л.А. та директору територіального центру Новоград-Волинського району Івасів Н.Ф. До привітань долучились Несолонський сільський голова Ковальчук Т.Я. та секретар сільської ради Марчук Г.А.
В цей день щиро бажали іменинниці міцного здоров'я, достатку, любові та поваги від родини.
Розчулена жінка дякувала гостям за вітання.

За інформацією територіального центру

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://www.nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/holovna/63-novini/novini-rajonu/5959-zhitteva-stezhina-dovzhinoyu-v-101-rik#sigProGalleria96988a4ef8
joomlamodniyportal.ru