Друк

Засідання тренерської наради ДЮСШ

.

27.12.2017 під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Даниленко Наталії Володимирівни відбулася тренерська нарада Новоград-Волинської ДЮСШ

Новоград-Волинського районної ради, в якій взяли участь виконуючий обов'язки директора ДЮСШ Данюк Генадій Дмитрович, завідувач сектору сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Дейнека Віктор Іванович, тренери та викладачі спортивної школи.
На нараді розглядалось питання: про роботу Новоград-Волинської ДЮСШ Новоград-Волинської районної ради за 2017 рік.
Було відмічені високі досягнення вихованців ДЮСШ на спортивних аренах, що вказує на високий рівень роботи тренерського складу школи.
Як свідчення цього були вручені посвідчення Майстра спорту міжнародного класу Дроздюк Світлані (с. Майстрова Воля) та Гуменюку Ігорю (с. Олександрівка), які стали призерами на Чемпіонаті світу з пара-армреслінгу, який відбувся в місті Будапешт також призерам від імені голови районної державної адміністрації були вручені грошові премії.
Святковими подарунками були відмічені призери чемпіонату України з вільної боротьби – діти-вихованці ДЮСШ Звольська Катерина та Звольський Дмитро із с. Сусли.

 

Посмотрите вложенную галерею изображения онлайн в:
https://www.nvrdazt.gov.ua/index.php/ua/63-novini/novini-rajonu/7810-zasidannya-trenerskoji-naradi-dyussh#sigProGalleriac4526960c4
joomlamodniyportal.ru