Друк

Привітання начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Івана Туровського з нагоди Дня працівників сільського господарства

.

Шановні працівники сільського господарства району!

Прийміть щирі вітання  з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

 

З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми, які понад усе шанують славні традиції свого народу та постійно дбають про землю. Відзначення цього свята - це визнання державою звитяжної праці аграріїв на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну роботі на землі!

Сільське господарство у нашій країні - це становий хребет економіки, запорука стабільності і впевненості в майбутньому. У сільському господарстві формується вагома частка валового внутрішнього продукту держави, а унікальність природних ресурсів галузі створює практично необмежений потенціал економічного зростання.

На жаль, сьогодні вам доводится працюватина на благо Держави під російськими обстрілами. Маю надію, що завдяки ЗСУ, невдовзі ми переможемо і ви зможете займатися незамінною працею, не ризикуючи своїм життям.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства - хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва - за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Нехай завжди рясно колосяться щедрими врожаями ниви, втілюються в життя плани, задуми та сподівання на благо розквіту та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у мирі, сімейному затишку, щасті та благополуччі.

 

З повагою

начальник Новоград-Волинської

районної військової адміністрації                                                       Іван ТУРОВСЬКИЙ