Друк

ПРО РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ДО РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2021 РОКУ

Протягом І півріччя 2021 року до Новоград-Волинської районної державної адміністрації надійшло 292 звернення  громадян, що на 103 звернення більше, ніж  за аналогічний період 2020 року. Найбільше звернень надійшло від колишнього Ємільчинського району – 85, Баранівського району – 78 від загальної кількості звернень. Жителі району у зверненнях найбільше порушили питання соціального захисту.

До райдержадміністрації у І півріччі 2021 року надійшло 6 колективних звернень, що на 6 звернень менше, ніж за такий же період у 2020 році.

Із 292 звернень, які надійшли протягом першого півріччя 2021 року до райдержадміністрації, 98 звернень задоволено, на 158 звернень надано роз’яснення. На контролі перебувають 15 звернень.

Всім заявникам на звернення надаються письмові відповіді у термін відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Звернення громадян забезпечують постійний зв'язок між державою та її громадянином, надають можливість через проблеми окремого заявника бачити проблему суспільства в цілому, а реалізація через звернення конституційних прав і свобод є кроком до зміцнення демократичної правової держави.

Тому робота зі зверненнями громадян у Новоград-Волинській районній державній адміністрації буде й надалі пріоритетною у повсякденній діяльності та спрямованою лише на поліпшення якості розгляду звернень громадян та безумовне виконання вимог законодавства.