«Пліч-о-пліч»: Новороманівський ліцей готується до змагань з чирлідингу!
![](/images/0.2024/02_/23/659c01ce317cc413285233.jpg)
Тренування проходять під керівництвом тренера. Дівчата опановують акробатичні трюки, танцювальні елементи та вчаться чітко й злагоджено працювати в команді. Їхня завзятість та наполегливість не можуть не надихати!
Чирлідинг – це не просто спорт, це справжня командна робота, що поєднує в собі танці, акробатику, гімнастику та кричалки. Цей вид спорту дає можливість дівчатам не лише розвивати свою фізичну форму, а й розкривати творчий потенціал, вчитися синхронності, єднанню та командному духу.
Віримо, що завдяки своїй наполегливості, злагодженості та непереборному командному духу юні чирлідерки Новороманівського ліцею здобудуть перемогу на змаганнях!
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!