Друк

#тияк?: Тренінг для працівників податкової служби області з формування стресостійкості та підтримки ментального здоров`я

.

Працівники Головного управління ДПС у Житомирській області щоденно взаємодіють з платниками податків та громадянами, які до них звертаються. Саме на питаннях пошуку компромісів сьогодні радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка зупинилась під час тренінгу, що є важливим аспектом під час спілкування з платниками податків, внутрішньо переміщеними особами при відвідуванні ними податкової служби. 

 

Також регіональна координаторка познайомила учасників із Всеукраїнською програмою ментального здоров‘я за ініціативою Першої леді Олени Зеленської «Ти Як?». 

Учасники дізналися про техніки самодопомоги, як впоратися з власним навантаженням і про інструменти mhGAP. 

У другій частині тренінгу психологи відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС України у Житомирській області Коленкова Тетяна та Вакульчук Олена допомогли працівникам з пошуком ресурсів для подолання стресостійкості. 

Психологині пояснили природу стресових подій, реакцію нашого мозку на такі події та розглянули техніки, що допомагають стабілізувати емоційний стан.

З сайту ЖОВА