Друк

«Пліч-о-пліч»: Новороманівський ліцей готується до змагань з чирлідингу!

.

У Новороманівському ліцеї вирує активна підготовка до змагань з чирлідингу, що проводяться в рамках проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Дівчата з захватом та азартом пірнають у світ цього динамічного та видовищного виду спорту.
Друк

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорсть та підзвітність”

.

Під час брифінгу йшлося про аналіз 66 закупівель, оголошених громадами області. Зокрема, щодо капітального ремонту Малинівського ліцею Малинської міської ради.

Друк

#тияк?: Тренінг для працівників податкової служби області з формування стресостійкості та підтримки ментального здоров`я

.

Працівники Головного управління ДПС у Житомирській області щоденно взаємодіють з платниками податків та громадянами, які до них звертаються. Саме на питаннях пошуку компромісів сьогодні радниця начальника Житомирської ОВА з гуманітарних питань і ментального здоров’я Ірина Гладка зупинилась під час тренінгу, що є важливим аспектом під час спілкування з платниками податків, внутрішньо переміщеними особами при відвідуванні ними податкової служби. 

Друк

#тияк?: Закрийте нав’язливі думки. ІНФОГРАФІКА

.

Навʼязливі думки про щось погане чи обтяжливі спогади — теж привід звернутися до спеціаліста або сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP. Особливо, якщо вони виснажують уже тривалий час.

Друк

Найближчим часом на Житомирщині запрацюють центри життєстійкості

.

У лютому 2024 року до Програми життєстійкості долучилися ще 65 громад. Найближчим часом там будуть організовані Центри життєстійкості – безбар’єрні, безпечні простори, де кожен зможе отримати психосоціальну підтримку та інші послуги.

Друк

#Пліч-о-пліч змагання з волейболу, футзалу та баскетболу, чирлідингу та спортивного орієнтування: організаційна нарада

.

Сьогодні перший заступник начальника РВА Юрій Оханський провів організаційну нараду з освітянами. Обговорили питання проведення фінальних районних змагань.