Друк

Вітання начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Івана Туровського з Днем будівельника

.

Шановні працівники та ветерани будівельної галузі Новоград-Волинщини!

Прийміть найтепліші і найсердечніші вітання з нагоди Дня будівельника!

 

Ваша діяльність — зразок для усіх, хто прагне принести практичну користь своїй країні та співвітчизникам. Збудовані вами об’єкти житлового, соціально-культурного, виробничого призначення забезпечують надійну основу для подальшого розвитку суспільства, адже будівельна галузь без перебільшення є одним з найважливіших індикаторів розвитку і стабільності економіки країни.

Недарма народна мудрість вбачає одне з найвищих покликань людини у тому, щоб побудувати дім. Лише народ, котрий будує, має світле майбутнє, упевнено дивиться у завтрашній день.

Сьогодні, в ході російсько-української війни, результати вашої праці страждають як ніколи. Проте, після нашої Перемоги над кривавим агресором, ваша робота стане надзвичайно потрібною. Новітні ідеї, сучасні технології та задуми, які ви щодня впроваджуєте, допоможуть нам побудувати нову європейську Україну.

З почуттям вдячності за ваш вклад у розбудову Новоград-Волинського району бажаю вам невичерпної енергії, щастя та міцного здоров’я! Нехай подяка за вашу працю надихає вас на нові професійні звершення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот! Нехай все задумане збувається, а кожен новий день приносить мир, злагоду та достаток у ваші родини!

 

Начальник Новоград-Волинської

районної військової адміністрації                                            Іван ТУРОВСЬКИЙ