Друк

Вітання начальника Новоград-Волинської районної військової адміністрації Івана Туровського з Днем архітектури України

.

Шановні архітектори Новоград-Волинського району!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня архітектури України!

Професія архітектора складна, але дуже важлива і корисна.

Архітектурно-проектна діяльність і містобудування неможливі без гідної професійної підготовки, постійного самовдосконалення, творчого натхнення та кропіткої щоденної праці. Вказана діяльність пов’язана з формуванням повноцінного життєвого середовища, створенням інфраструктури з одночасним забезпеченням охорони навколишнього природного середовища, раціональним природокористуванням та збереженням культурної спадщини.

Цього року, у зв’язку з військовою агресією російської федерації, на плечі багатьох архітекторів лягає важкий тягар, пов’язаний із відбудовою нашої країни.

Тож бажаю, щоб натхнення вас ніколи не залишало, щоб творчі задуми завжди втілювалися в життя і ставали безсмертними! Щоб стіни, збудовані за вашими проєктами, стояли вічно і милували око.

Переконаний, ваш високий професіоналізм, самовідданість і творчість сприятимуть втіленню нових архітектурних задумів. Щиро зичу вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у роботі, плідної праці задля розбудови не лише нашого району, але й країни в цілому.

З повагою
начальник Новоград-Волинської
районної військової адміністрації                                              Іван ТУРОВСЬКИЙ