Друк

Денис Соколовський долучився до саміту Мінветеранів «Шлях ветерана від військової служби до цивільного життя»

.

У Києві відбувся саміт Міністерства у справах ветеранів України «Шлях ветерана від військової служби до цивільного життя», що зібрав ветеранів, урядовців, керівництво Українського ветеранського фонду, представників великих компаній, бізнес-асоціацій, іноземних партнерів та посольств. Від Житомирської обласної військової адміністрації до заходу долучився начальник відділу ветеранської політики Денис Соколовський. 

 

Захід був присвячений викликам і можливостям швидкої, якісної адаптації та реінтеграції ветеранів війни, які стають однією з найчисленніших груп в українському суспільстві. Учасники саміту обговорили ключові напрями підтримки ветеранів, такі як розвиток сучасних ветеранських просторів, підвищення кваліфікації, створення нових можливостей для самореалізації та працевлаштування. 

Спікери акцентували на наступних напрямках:

  • Розвиток мережі сучасних ветеранських просторів, що надають психосоціальні та фізкультурно-спортивні послуги.
  • Підвищення кваліфікації та розвиток нових навичок ветеранів.
  • Розвиток ринку праці та створення можливостей для самореалізації ветеранів.
  • Представлення кращих практик працевлаштування ветеранів у компаніях та ініціатив для допомоги бізнесу.
  • Обговорення практичних заходів для успішної інтеграції ветеранів у бізнес. 

Під час саміту було підписано кілька важливих меморандумів, зокрема:

  • З польською стороною щодо розвитку реабілітації для ветеранів у Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації.
  • Про співпрацю між АТ «Укргазвидобування» та Міністерством у справах ветеранів України.
  • З Nova Ukraine щодо створення мережі центрів психологічного, фізичного та спортивного відновлення ветеранів.
  • З представництвом Фонду міжнародної солідарності в Україні з аналогічною метою. 

На саміті також представили Декларацію про відновлення ветеранів через працевлаштування між Міністерством у справах ветеранів України та бізнес-організаціями. 

Міністерство у справах ветеранів України активно формує партнерські відносини з іншими державними органами, комерційними партнерами, іноземними організаціями, бізнесом і громадським сектором для забезпечення гідного переходу ветеранів від військової служби до цивільного життя. Серед партнерів: FSM, GIZ, IREX, МОМ, ПРООН, Червоний Хрест, а також національні бізнес-корпорації та міжнародні бізнес-асоціації. 

Цей комплексний підхід передбачає надання широкого спектра можливостей: здобуття освіти, перекваліфікація, програми працевлаштування, відкриття та підтримка ветеранського бізнесу, психологічна підтримка, фізичне відновлення та спорт, цифровізація і спрощення доступу до послуг. Турбота про ветеранів – це вияв поваги та вдячності за їхній захист країни та народу України.

З сайту ЖОВА