Друк

Звернення начальника Новоград-Волинської РВА Івана Туровського з нагоди 85-Ї річниці утворення Житомирської області

.

Шановні жителі Новоград-Волинського району та області!

Прийміть щирі вітання з нагоди 85-ї річниці утвореня Житомирської області!

 

Свій 85-й день народження Житомирщина зустрічає під час російської агресії, якій одна з перших відважно протистояла.

За останні роки на території області проведена велика кількість реформ дякуючи, яким Поліський регіон розвиваєтся та створюются кращі умови для соціально-економічного розвитку та проживання.

У цей день хочу подякувати кожному жителю району за сумлінну працю і велику відповідальність у час, коли спільно потрібно приймати важливі рішення, що сприяють підтримці наших воїнів та життєдіяльності Новоград-Волинського району.

Особлива вдячність представникам старшого покоління - мудрим наставникам, які і нині не стоять осторонь проблем сьогодення. Вітаю також нашу молодь, яка сьогодні показала, що наше майбутнє у надійних руках: вони захищають свою країну, волонтерять, підіймають економіку.

Дорогі Захисники та Захисниці, щиро дякую за кожний день Вашої героїчної боротьби, за  мужність,  патріотизм  та захист!

У ці непрості для нашої держави часи нам надзвичайно важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Тож, з нагоди 85-ї річниці утвореня Житомирської області від усієї душі вітаю всіх жителів району та бажаю Великої Перемоги, мирного неба, спокою, злагоди, добробуту, міцного здоров’я та родинного затишку.

Нехай у подальшому на нашій землі буде мир та злагода, а життя кожного жителя району було гідним та самодостатнім.

 

 

З повагою

начальник Новоград-Волинської

районної військової адміністрації                                             Іван ТУРОВСЬКИЙ