Друк

Як отримати ваучер на навчання?

.

На сьогодні підрозділи служби зайнятості в області з метою підвищення конкурентоспроможності дорослого населення на ринку праці видали жителям області 171 ваучер на освіту, загальна вартість яких становить 1,6 млн грн. за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Друк

Ти як? Відповідь для тих, хто шукає перевірених психіатрів, психотерапевтів і психологів для довгої роботи або консультацій

.

Центр здоров’я та розвитку “Коло сім’ї” працює вже 11 років в багатьох напрямах, пов’язаних із підтримкою та відновленням психічного здоров’я. А проєкт центру «Телеклініка» пропонує консультацію, психотерапію чи лікарський супровід онлайн.

 

Друк

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг на тему запобігання шахрайству

.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області — начальник слідчого управління Віктор Павліченко під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА розповів про найпоширеніші випадки шахрайства та методи протидії йому.

 

Друк

Понад 4 тисячі вакансій зареєстровано на Житомирщині у Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості

.

Після вторгнення росії в Україну ситуація на ринку праці істотно погіршилася. Попит на роботу дуже великий, а вакансій мало. Деякі професії залишилися зовсім незатребуваними.